Hytera Hakkında

Tek bir kaynaktan dijital telsiz sistemleri ve terminaller

Hytera Communications Corporation Limited; genel merkezi Shenzhen/Çin'de bulunan, küresel bir özel şirkettir. 1993'te kurulan Hytera, ekip verimliliği artıran ve dünyayı daha güvenli bir yer haline getiren yenilikçi PMR-Profesyonel Telsiz (Professional Mobile Radio) iletişim çözümlerinin öncü ve global bir sağlayıcısıdır. Hytera; müşterilerin durum farkındalığını, iş birliğini ve içinde çalıştıkları karmaşık ortamlardaki cevap verme hızını artırmak için, günlük komuta ve kontrolden acil durum iletişimi ve afet yardımlarına kadar uzanan eksiksiz bir öncü PMRTelsiz ve Entegre Komuta ve Kontrol çözümleri portföyü sunar. 4.000'den fazla satıcı ve iş ortağı ile çalışan Hytera, devlet kurumlarının, kamu güvenliği kuruluşlarının ve ulaşım, kamu hizmet kurumları ve diğer ticari sektörlerden müşteriler de dahil olmak üzere, dünya genelinde 120'den fazla ülke ve bölgede bulunan müşterilerine gururla hizmet sunmaktadır. Hytera; öncü teknolojileri müşterilerimizin gerçek zamanlı sorunlarının çözümü için güvenebilecekleri çözümlere dönüştürmek üzere PMR-Telsiz iletişim çözümlerini yönetimsel ve operasyonel mükemmellik ile entegre etmek için çok çaba harcamaktadır. Hytera'da, çalışanlarımızın yaklaşık %40'ı mühendislik, araştırma - geliştirme ve ürün tasarımı alanlarında çalışmaktadır. Dünya genelinde bulunan 10 Ar-Ge merkezi, Hytera'nın iletişim teknolojilerinin ön sırasında yer almasına katkı sağlar. Hytera, yüksek kaliteyle güvenilir ürünler sunma taahhüdüne bağlıdır. Shenzhen'deki Hytera tam otoamtik akıllı fabrikasında, akıllı depolama ve lojistik sistemleri bulunur. Zaragoza/İspanya'da Teltronic, İngiltere Sepura, Kanada Norsat ve Kanada Sinclair üretim merkezlerimiz ile global tedarik zincirinin önemli bir parçası olarak Asya, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere bütün dünyadaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaya odaklanmıştır.

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler

Biz "kullanıma hazır" telsiz sistemi sunmuyoruz, bunun yerine ses ve verileri güvenilir bir şekilde iletmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Mobil telsiz sistemlerimizin her biri, tam olarak ilgili kullanım koşullarına ve özel gereksinimlerinize göre ayarlanmıştır. TETRA ve DMR teknolojilerindeki deneyimimiz, MPT1327'deki tecrübemizle birleştiğinde, bu tür teknolojilerin kullanımındaki esnekliğimizi göstermektedir. Her zaman teknolojik olarak ileri düzeyde son teknoloji sistemler geliştiriyoruz. Bunun nedeni, belirli bir teknoloji odaklı değil, hedeflerimiz arasında sizlere çözüm sunmaya mecbur hissetmemizdir.

Sektörel Proje ve Referanslar

Sektör referanslarımız hakkında daha fazlası için ziyaret ediniz.

Projeler

Dünya Genelinde Kanıtlanmış Çözüm ve Hizmetler

40'tan fazla ülkedeki müşteriler, telsiz sistemlerimizin yüksek ağ kullanılabilirliği, iletişim güvenilirliği ve uygulama özelliğinden zaten yararlanmaktadır. Müşterilerimiz arasında kamu güvenliği kuruluşlarının yanı sıra enerji tedarikçileri, petrol ve gaz endüstrisi, ulaşım şirketleri, havaalanı işletmecileri ve endüstriyel işletmeler bulunmaktadır. Hytera’nın birinci sınıf teknolojilerinin yanı sıra, özellikle bir kritere çok değer veriyoruz: ‘sorunları oluşmadan önce çözmek ve müşteri odaklı düşünce’.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı