Hytera Kalite Yönetimi

Yüksek Kaliteli Hizmet ve Ürünler

Hytera, şirket genelinde ve ürünlerimiz için maksimum kaliteyi elde etmeye çalışmaktadır. Net hedefler ve sorumluluklar tanımlayarak Kalite Yönetim Sistemimizi sürdürüyor ve optimize ediyoruz, böylece süreçlerimizi ve bunların karşılıklı etkilerini sistematik bir şekilde yönetiyoruz. Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001: 2015 sertifikalıdır. Kalite standartları tüm Hytera üretim aşamaları ve çalışanları için bağlayıcıdır.

Kalıcı Müşteri Memnuniyeti

En büyük önceliğimiz, müşterilerimizin sürekli olarak memnun kalmasını sağlamaktır. Bugünün memnun müşterilerinin yarın ürünlerimizi satın alacaklarını ve memnun olmayan müşterilerin bu sıkıntısını diğer insanlara aktaracağını, ancak nadiren geri bildirimde bulunacağını biliyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizden gelen olumlu veya olumsuz her türlü geri bildirim için sizlere minnettarız ve bu bildirimleri kendimizi geliştirmek ve aynı hatalara tekrar düşmemek için kullanacağız.

Şeffaflık ve Doğruluk

Başarımız, hem performansımıza, yani doğru ürün ve hizmetlere, hem de doğruluk, yani yalın, şeffaf süreçlere bağlıdır. Kalite önlemlerimizi operasyonel işimize entegre ediyoruz. Yüksek kalite ve düşük maliyetlerin el ele gittiğinin ve birbirinden bazımsız olamdıklarının fazlasıyla farkındayız.

Sorumluluk

Çalışanlarımız, sıkı kalite gerekliliğinin günlük işleri açısından ne kadar hayati bir durum olduğunu bilirler. Her birey kendi işinden sorumludur ve niteliklidir. İş hacmimizin gelecek için donanımlı olmasını sağlamak için düzenli profesyonel eğitim almalarını sağlıyoruz. Nitelikli ve bilgili çalışanlara ihtiyacımız var ve onları destekliyoruz.

Problemleri Oluşmadan Önce Önlemek

Problemler her zaman maddi kayıpla sonuçlanır. Problem gidermeyle ilgili maliyetler, ürün meydana getirmenin her aşamasında 10 kat artmasına sebebp olur. Bu nedenle, hataları erken bir aşamada tespit etmeye ve nihayetinde onlardan kaçınmaya çalışıyoruz. Sorunları tespit eder ve nedenlerini belirleriz, böylece sürekli sorun gidermek ile uğraşmayız.

Yeni Fikirlere Her zaman açığız

Yeni fikirlere açığız ve şirketimizi daha da ilerletmek ve gelecekte de geliştirip yenilikçi ürünler sunabilmek amacıyla yeni fikir ve düşüncelere ve yeni şeyler öğrenmeye her zaman hazırız. Fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin….

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı