Üyelikler

Hytera ve Hytera Mobilfunk üyelikleri

TETRA ve Eleştirel İletişim Derneği (TCCA)

TETRA ve Kritik İletişim Derneği (TCCA), TETRA teknolojisi hakkında bilgi alışverişi ve tanıtımı için TETRA kullanıcıları, üreticileri, entegratörleri ve diğer ilgili kullanıcı grupları için ortak bir forum sağlamak üzere 1994 yılında TETRA MoU Association Ltd adı altında kurulmuştur. TCCA ayrıca, TETRA sistemlerinin ve farklı üreticilerin terminallerinin birlikte çalışabilirliğini sağlamak için TETRA ürünlerini sertifikalandırdı.

TCCA hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin .

DMR Derneği (Digital Mobile Radio Association)

DMR Derneği, DMR standardını lider bir dijital telsiz standardı haline getirmeyi amaçlamaktadır. Organizasyon, DMR'nin standardizasyonunu gerçekleştirmede ETSI'yi desteklemek için 2005 yılında DMR MoU Derneği olarak kuruldu.

DMR Derneği Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin .

Bundesverband Professioneller Mobilfunk e. V. (PMeV) (Federal Profesyonel Mobil Telsiz Birliği)

Profesyonel mobil telsiz sistemlerinin üreticileri ve kullanıcıları, PMeV çatısı altında bir araya geldi. PMeV, Almanya'da profesyonel mobil telsizin (PMR) ilerlemesini teşvik eder. Hytera Mobilfunk GmbH, PMeV'nin bir vakıf üyesidir ve derneğin görevlerine aktif olarak katılır.

Bundesverband Professioneller Mobilfunk hakkında daha fazla bilgi edinin e. V. (PMeV) [Federal Profesyonel Mobil Telsiz Birliği].

Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü (ETSI)

ETSI Enstitüsü, Avrupa çapında tek tip telekomünikasyon standartları düzenlemektedir. 1988'de kurulan ETSI'nin 60'tan fazla ülkeden 700'den fazla üyesi vardır. Dünya genelinde kullanılan TETRA Standardı ve DMR Standardı, ETSI tarafından belirlenen standartlar arasındadır.

ETSI Enstitüsü hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

BITKOM (Federal Bilgi Teknolojisi, Telekomünikasyon ve Yeni Medya Derneği)

BITKOM, Almanya'daki bilgi teknolojisi, telekomünikasyon ve yeni medya endüstrisinin sesidir. BİTKOM, uzmanlar ve yöneticiler arasında kalıcı bir alışverişi düzenleyen geniş bir ağ sağlar ve üyelerine birbirleriyle işbirliği ve etkileşim için platformlar sunar.

BITKOM hakkında daha fazla bilgi edinin .

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı