Blog

Son Haberler

Ticari Fuarlar ve Sergiler

Haberler

Basın yayınları

Videolar

Vaka Analizi

Hytera Bilimi

filtreyi sıfırla

Hepsini Göster ↓

2020

2019

İrtibat kişiniz

Hüseyin KILIÇ

Türkiye Sorumlusu

+90 533 501 25 78

Hameln-Pyrmont Bölge Yöneticisi Hytera Mobilfunk'ı ziyaret etti

21.08.2020

Haberler

Bad Münder

Haberi yazdır
Hameln-Pyrmont bölgesi için yeni seçilen bölge yöneticisi Dirk Adomat (SPD), profesyonel mobil telsiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bölgedeki güçlü bir şirket olan Hytera Mobilfunk'ı ziyaret etti. Ona Bölge Ekonomi Sorumlusu Andreas Manz eşlik etti.

Hoş geldin konuşmasında, Hytera Mobilfunk İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Bernhard Klinger, konuklarını ortak bir turla şantiyedeki günlük çalışma hayatını tanımaya davet etmeden önce şirketi kısaca tanıttı. Diğer şeylerin yanı sıra, grup sistem test ve ürün geliştirme departmanlarında durdu.

Kırsal alanlarda bir yüksek teknoloji şirketi olarak Hytera Mobilfunk uluslararası alanda faaliyet göstermektedir; çalışanların kendileri yaklaşık 20 farklı ülkeden geliyor. Şirketin sitede kendi araştırma ve geliştirme merkezi bulunmaktadır. Bernhard Klinger, "Çalışanlarımızın yaklaşık üçte biri bu alanda çalışıyor. Büyümeye devam etmek istiyoruz ve bölgeye daha fazla vasıflı işçi çekmeye kararlıyız. Bunu yaparken siyasetin desteğini umuyoruz" dedi. "Hytera Mobilfunk, mühendisler için bir stajyer programı, çıraklık eğitimi pozisyonları ve öğrencilerin lisans veya yüksek lisans tezlerini çalışan öğrenciler olarak yazmaları için fırsatlar dahil olmak üzere heyecan verici ve çeşitli çalışma alanları sunuyor".

Hytera Mobilfunk'ta her şey profesyonel mobil telsiz iletişimi etrafında dönüyor. Hytera Mobilfunk'ta Ürün Yönetimi Başkanı olan Alexander Heinz, bu nedenle konuklara şirket tarafından geliştirilen en yeni nesil TETRA baz istasyonunu kullanarak bir telsiz ağının teknik kalbini gösterdi. Bölge Yöneticisi, Hytera Mobilfunk tarafından geliştirilen ve akıllı telefon kullanıcılarını mevcut bir TETRA telsiz ağına entegre etmeyi kolay, güvenli ve hızlı hale getiren PTTconnect uygulamasının tanıtımıyla da çok ilgilendi. Turdan sonra coşkusunu ifade etti: "Hytera Mobilfunk, Hameln-Pyrmont bölgesinde bir yüksek teknoloji firmasıdır. Yüksek vasıflı ve çok uzman çalışanlar burada çalışıyor. İletişim çözümleriyle, özellikle kriz zamanlarında önemli bir katkı sağlıyorlar".

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı