Blog

Son Haberler

Ticari Fuarlar ve Sergiler

Haberler

Basın yayınları

Videolar

Vaka Analizi

Hytera Bilimi

filtreyi sıfırla

Hepsini Göster ↓

2020

2019

İrtibat kişiniz

Hüseyin KILIÇ

Türkiye Sorumlusu

+90 533 501 25 78

Önemli kilometre taşı: Hytera Mobilfunk, Hollandalı polis ve kurtarma çalışanlarını yeni telsiz sistemiyle donatıyor

13.08.2020

Basın yayınları

Bad Münder

Haberi yazdır
Hollanda Güvenlik ve Adalet Bakanlığı, güvenlik ve kurtarma çalışanları için ülke çapında yeni TETRA iletişim sisteminin (C2000) bir başka önemli kilometre taşını doğruluyor. Hytera Mobilfunk GmbH, görev açısından kritik TETRA sistemini yenilemek için görevlendirildi.

Ülke çapında TETRA haberleşme sistemi başarıyla 2020 "C2000" 1 Temmuz'da operatör kuruluşa teslim gecede tek adımlı bir göç ve resmen "canlı" anahtarlamalı için kararlı temelidir edildi Hollanda'da güvenli kritik haberleşme - göre en yüksek güncel teknolojik standartlar.

Tek adımlı göç Hytera'nın Mobilfunk teklifler müşteri önemli avantajlar tarafından: eski 've 'yeni' ağ "arasında birleştiricisi kurmaya gerek yoktur çünkü bu prosedür belirgin bir göç karmaşıklığını azaltır'. Tek adımlık göç Hytera Mobilfunk GmbH CEO'su Matthias Klausing, bu nedenle müşterinin zamandan ve paradan tasarruf ettiğini söylüyor. "Tüm C2000 ekibinin çalışmasından inanılmaz derecede gurur duyuyoruz."

Hollanda Güvenlik ve Adalet Bakanlığı başından beri Hytera Mobilfunk ekibine büyük güven duymuştu.

Profesyonel mobil iletişim için Bad Münder uzmanları, 2015 yılında ülke çapında kritik görev TETRA telsiz sisteminin yenilenmesi ihalesini kazandı. "Hytera Mobilfunk'a gösterilen güven için çok minnettarız. Hollandalılarla yakın ve güvenilir işbirliği. Hytera Mobilfunk'ta Operasyon Direktörü ve şirket içindeki C2000 projesinden sorumlu Martin Hucke, projenin başarılı bir şekilde uygulanmasının temelini bakanlık oluşturdu "diyor. "Bu teknik ve organizasyonel zorluğu birlikte başardığımız için mutluyuz."

İlk büyük dönüm noktası: Ocak'ta göç

Projenin ilk önemli kilometre taşına Ocak ayında ulaşıldı: 28 Ocak gecesi, eski ağ kapatıldı ve Hytera Mobilfunk'tan yeni, son teknoloji ACCESSNET®-T-IP sistemi başarıyla devreye alındı. Aynı zaman. O zamandan beri, tüm Hollanda polisi, itfaiye ve kurtarma hizmetleri yeni C2000 sistemi üzerinden iletişim halindedir. Her gün yaklaşık 18.600 telsiz çalışıyor, günde yaklaşık 155.000 çağrı yapıyor ve 100 acil çağrı işliyor.

C2000: En son TETRA nesli

Böylesine karmaşık yeni bir sistemin sorunsuz çalışması günlük bir iş değildir - çünkü polisin ve kurtarma çalışanlarının güvenliği her zaman önce gelir. Martin Hucke, "Geçiş sorunsuz geçti. Teknik olarak iyi hazırlanmıştık ve sahada güçlü bir ekiple çalışıyorduk" diyor. O zamandan beri, sistem daha da optimize edildi ve gerçek kullanım kriterlerine uyarlandı. Hytera ekibi, geçişten bu yana, ihtiyaç duyulduğunda ayarlamalar yapmak ve bildirilen sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için ilgili tüm taraflar ve kullanıcılarla yoğun bir alışveriş içindedir. Martin Hucke, "Tüm kullanıcılar gelecekte ağ çalışmasını yakından izlemeye ve gerektiğinde optimize etmeye devam edeceğimize güvenebilir " diyor.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı