Blog

Son Haberler

Ticari Fuarlar ve Sergiler

Haberler

Basın yayınları

Videolar

Vaka Analizi

Hytera Bilimi

filtreyi sıfırla

Hepsini Göster ↓

2020

2019

İrtibat kişiniz

Hüseyin KILIÇ

Türkiye Sorumlusu

+90 533 501 25 78

Korona salgını: Hytera, Peru Sağlık Bakanlığı'na kesintisiz iletişim ve maskeler için telsiz çözümü bağışladı

24.07.2020

Haberler

Lima

Haberi yazdır
Pandemi sırasında korona virüsüne karşı cephede savaşanlara destek: Hytera, Peru Sağlık Bakanlığı'na ekipman ve tıbbi sarf malzemeleri içeren telsiz altyapısını bağışlıyor. Özel şirketler ve devlet kurumları, resmi rakamlara göre şimdiye kadar 11.000'den fazla Perulu'yu öldüren ve 300.000'den fazla kişiyi enfekte eden COVID-19 salgınının üstesinden gelmek için birlikte çalışıyor.

Hytera, Sağlık Bakanı Victor Zamora'ya 100.000'den fazla maske teslim etti. Maskeler Hytera tarafından üretilmiştir ve ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmıştır.

Bakan Zamora, "Bağış için Hytera'ya teşekkür etmek istiyoruz. Bu materyal, sağlık hizmetlerinde çalışanlar için paha biçilmez bir değere sahip. Bu korkunç pandemiyi durdurmak için çabalarımıza diğer şirketlerle katıldılar. Çok minnettarız," dedi. alet ve teçhizatın resmi teslimi.

Sorunsuz iletişim için çok modlu telsizler ve Bodycams

Bağışa ayrıca saha personelinin video tanıklığını sağlamak için 50 çok modlu telsiz ve Bodycams de dahildir. Bu, entegre bir iletişim platformuna ektir.

"Peru'nun dört bir yanına dağılmış kuvvetlerin bu salgınla mücadele etmelerine ve birbirlerine bağlanabilmelerine olanak tanıyan birleşik bir iletişim matrisi bağışlıyoruz. Ayrıca, operasyon komuta merkezinden noktadan noktaya iletişimi izleyebiliyorlar. , tüm birimlerin gerçek zamanlı video ve GPS konumları, "dedi Hytera Peru başkanı Luis Pérez González.

Hytera koronavirüs krizinde destek veriyor

Hytera, daha fazla ölüm ve bulaşmayı önlemek için korona virüsüne karşı ön saflarda savaşan doktorların ve personelin çalışmalarını güçlendirmek amacıyla profesyonel mobil telsiz iletişim ekipmanlarının inovasyonu ve üretiminde bir dünya lideridir.

Pérez González, "Bu akıllı teknoloji, ön saflardaki operasyon gruplarının daha iyi bağlanmasına ve daha verimli bir şekilde iletişim kurmasına yardımcı olacak. Ayrıca bağışlanan teknoloji, Peru'nun şu anda sahip olduğu kamu güvenliği ağına entegre edilebilecek" dedi.

Araştırma ve geliştirmeye yapılan sürekli yatırım sayesinde Hytera, 2020'deki sağlık krizi sırasında bile yüksek seviyede otomasyon ve kalite ile optimum operasyonları sağlayacak ve 120'den fazla ülkede görev açısından kritik iletişimi sağlayacak esnek bir Endüstri 4.0'a sahiptir.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı