>

Blog

Son Haberler

Ticari Fuarlar ve Sergiler

Haberler

Basın yayınları

Videolar

Vaka Analizi

Hytera Bilimi

filtreyi sıfırla

Hepsini Göster ↓

2020

2019

İrtibat kişiniz

Hüseyin KILIÇ

Türkiye Sorumlusu

+90 533 501 25 78

PT310 ve PT350: TETRA Dünyasına giriş yapmanın en kolay yolu

26.08.2020

Genel

Her zaman son derece kullanıcı dostu, kristal berraklığında bir ses ve son derece sağlam: Hytera'nın TETRA el telsizleri PT310 ve PT350 , TETRA dünyasına en ideal bir giriş yoludur.

Bu iki TETRA El terminali, Hytera’nın ürün portföyünü yüksek dayanıklılık ve mükemmel ses kalitesine sahip iki güçlü çok yönlü cihazla tamamlar . IP68 koruma sınıfı, MIL-STD 810 G standardı en zor şart gereksinimlerini karşılarlar ve dış mekan ve endüstriyel alanlarda bile kristal netliğinde ses iletimini garanti ederler. Hytera'nın iki TETRA Terminali, hoparlörden gelen suyu kolayca dağıtan su taşıma teknolojisi ile donatılmıştır. Patentli mikrofon yapısı, rüzgar gürültüsünün ses kalitesini etkilemesini önler.

Kolay ve Basit kullanım

Net kullanıcı arayüzü sayesinde, iki cihazın kullanımı basit ve kolaydır - Döner kanal ve ses düğmesi ve sesli anons işleviyle, cihazı görmeye gerek kalmadan kullanım bile mümkündür. Hem PT310 hem de PT350 , fonksiyonların atanabileceği serbestçe programlanabilir butonlara sahiptir.

PT3 Serisi Farklılıkları:

Geniş Frekans Bantlarını Destekler

Ultra Net Ses Kalitesi

Yüksek Batarya kapasitesi

Sağlam tasarım

Basit ve Kolay Kullanım

PT350 ayrıca ön tarafta eldivenlerle kolayca çalıştırılabilen optimize edilmiş bir tuş takımı ile donatılmıştır. Ayrıca parlak güneş ışığında bile maksimum görüş sağlayan ve küçültülmüş tasarımı ile iyi korunan bir OLED ekrana sahiptir.

Çok yönlü, esnek ve uygun maliyetli

Hytera'nın iki TETRA El Terminali çok yönlü bir şekilde kullanılabilir: 320-475 MHz ve 806-870 MHz frekans aralıklarında mevcuttur. 3,800 mAh lityum polimer Batarya, uzun bir süre boyunca 22 saate kadar sorunsuz iletişim sağlar.

3 watt RF çıkış gücü benzersiz özelliklerindendir.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı