Blog

Son Haberler

Ticari Fuarlar ve Sergiler

Haberler

Basın yayınları

Videolar

Vaka Analizi

Hytera Bilimi

filtreyi sıfırla

Hepsini Göster ↓

2020

2019

İrtibat kişiniz

Hüseyin KILIÇ

Türkiye Sorumlusu

+90 533 501 25 78

Hytera'dan TETRA telsizleri - Bölüm I: Her zaman kullanıcı göz önünde bulundurularak

28.07.2020

Haberler

Bad Münder

Haberi yazdır
Dünyanın önde gelen TETRA telsiz sistemleri sağlayıcılarından biri olarak, güvenliği ve korumayı nasıl garanti edeceğimizi biliyoruz. TETRA telsizlerimiz kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır. Hytera portföyü bu nedenle her uygulama için doğru cihazı sunar.

PT3 serisi Hytera'nın TETRA dünyaya kapı açar. Yüksek performanslı giriş seviyesi radyolar kullanıcı dostu, sağlam ve üstün ses kalitesi ile donatılmıştır. Ultra ince Z1p , gizli işlemler için ek güvenlik sağlarken, klasik form faktörü ve geniş işlev yelpazesine sahip PT5 serisi, çeşitli kullanıcı grupları için tasarlanmıştır. Hytera'nın portföyü , PTC760 ve PTC680 çok modlu gelişmiş telsizlerle en üst düzey iletişim cihazlarını içerir. Bu hibrit TETRA / LTE telsizleriyakınsak bir çözümde gelişmiş işlevsellik ve esnek iletişim sunar ve görev açısından kritik dar bant iletişiminin ve geniş bant üzerinden veri aktarımının avantajlarını ve güçlü yönlerini birleştirir. Geniş TETRA telsiz portföyü, ATEX telsizleri ve mobil telsizleri de içerir .

Kullanıma hazır - her durumda

Profesyonel kullanıcılar için radyo ekipmanının her durumda kullanıma hazır olması için sağlam ve güvenilir olması gerekir. Toz ve nem, Hytera TETRA telsizleri için sorun teşkil etmez. İster zorlu dış ortam koşullarında ister endüstriyel bir ortamda olsun - tüm radyolarımız askeri standartları karşılar ve zorlu ortamlarda kullanım için mükemmel şekilde hazırlanmıştır. Tasarım ve kullanım kolaylığı da önemlidir - Hytera'nın TETRA telsizleri kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir ve kullanımı sezgiseldir. Tüm radyolarımız minimum eğitim gerektirir . Uygulama senaryosuna bağlı olarak, geliştirme sırasında ergonomik hususlar özel olarak dikkate alınmıştır. Kullanım açısından, her kullanıcı kendi özel uygulamasının gereksinimlerini karşılayan bir radyo bekleyebilir.

Uyumluluk ve yüksek güvenlik seviyesi

Tüm Hytera TETRA telsizleri, ETSI TETRA standardına uygun olarak geliştirilmiştir , yani ağ altyapısı ve uyumlu üreticilerin son cihazlarıyla uyumlu olmaya devam ederler. Bir dizi çok yönlü işlev, yüksek düzeyde sağlamlık ve esneklik sunarlar. TETRA standardı, özellikle kamu güvenliği alanındaki kullanıcılar için güvenliği sağlar. Radyo cihazlarımız, iletişimi güvence altına almak için tüm önlemleri destekler. Bunlar arasında kimlik doğrulama, hava arayüzü şifreleme ve uçtan-uca şifreleme bulunur .

Hytera PT310 TETRA radyo

Hytera PT310, TETRA'ya girişinizdir ...

>

Hytera PT350 TETRA radyo

Hytera PT350, TETRA'ya girişinizdir ...

>

Hytera Z1p - TETRA el telsizi

Hytera Z1p, ultra ince ve güvenli bir TETRA'dır ...

>

Hytera PTC760 - LTE / TETRA Çok modlu Gelişmiş Radyo

Devrim niteliğindeki LTE / TETRA hibrit radyo.

>
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı