Yasal Uyarı

Telif hakkı

Tarafımızdan oluşturulan web sayfalarımızdaki içerik ve çalışmalar telif hakkına tabidir. Bu eserlerin çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması veya başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Sorularınız varsa lütfen yukarıda listelenen adresle iletişime geçin.

Kullanılan görsel materyallerin telif hakkı

Hytera Türkiye, Hytera Communications Corporation Limited

Kullanılan ticari markalar

ACCESSNET ve tüm türevleri, Hytera Türkiye'nin tescilli ticari markalarıdır. HYT ve Hytera , Hytera Communications Corporation Limited'in tescilli ticari markalarıdır.

Terminaller için şifreleme hakkında not

Şifreleme özellikleri isteğe bağlıdır ve ayrı olarak yapılandırılması gerekir. Ayrıca Alman ve Avrupa ihracat yönetmeliklerine de tabidirler.

İçeriğin güncelliği

Web sayfalarımız büyük bir özenle oluşturulmuş ve düzenli olarak güncellenmektedir. Bununla birlikte, oluşturulan bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti edemeyiz. Bu özellikle, ürünlerimizin sürekli devam eden geliştirilmesi ve iyileştirilmesi nedeniyle uyarı yapılmadan değişebilen özellikler ve teknik veriler için geçerlidir. Bu nedenle bu bilgiler, ilgili özellikler için herhangi bir garanti veya güvence sağlamaz.

Bağlantı sorumluluğu

Sitemiz, içeriği ve bileşimi Hytera Türkiye tarafından kontrol edilmeyen üçüncü şahısların harici web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bağlantı verilen sayfaların içeriği ve bileşiminden ilgili sitenin sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Sayfaya bağlandığında hiçbir yasadışı içerik tespit edilmedi. Bununla birlikte, bağlantılı sayfaların belirli bir ihlal kanıtı olmadan sürekli içerik izlemesi makul değildir. İhlal edici içeriğe sahip sayfaların bağlantılarını, farkına vardığımız anda kaldıracağız.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı