Uygulama Ortağı Olmak

Hytera'nın uygulama ortağı olmak kolaydır: Sadece üç kolay adımda ortak olarak kaydolun ve size gerekli tüm geliştirme belgelerini gönderelim. Uygulamanızı geliştirirken, Sorun Bilet Sistemimiz üzerinden de teknik destekten yararlanabilirsiniz.

1. İletişim formunu doldurun

Kayıt formunu indirin ve doldurun. Bu bize şirketiniz ve hedeflediğiniz uygulama geliştirmeleri hakkında ayrıntılar sağlayacaktır. Lütfen bu formu aşağıdaki e-posta adresine gönderin:

>Bize ulaşın

2. Karşılıklı ifşa etmeme sözleşmesi

Taraflardan birinin paylaştığı belgeleri ve bilgileri koruyacak bir gizlilik sözleşmesi (NDA) e-posta ile gönderilecektir. Lütfen imzalı gizlilik sözleşmesini posta yoluyla bize gönderin.

Gizlilik Sözleşmesini aldıktan sonra, geliştirme desteği, eğitim ve test sistemleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alacaksınız.

3. Arayüz belgelerini indirin

Gizlilik Sözleşmesini aldıktan sonra, en son arayüz belgelerini indirebileceğiniz İş Ortağı Ağımıza erişim hakkı verilecektir.

DMR Uygulama Ortağı Programı

DMR Tier II ADK

Çevresel Ekipman ADK: Yandaki aksesuar arabirimi veya entegre yerleşik arabirim seçeneği aracılığıyla bir telsiz terminaline doğrudan bağlanabilen yazılım uygulamaları ve terminal aksesuarları geliştirmek için.

PC ADK: Bir bilgisayarda çalışan ve bir tekrarlayıcıya veya bir telsiz terminaline bağlanabilen tüm yazılım tabanlı uygulamalar için.

DMR Seviye III API

DMR trank telsiz sistemlerimizdeki "Uygulama Programlama Arayüzüne" doğrudan bağlanan tüm uygulamalar için.

TETRA Uygulama Ortağı Programı

TETRA Mobil Telsiz Sistemi ACCESSNET-T IP

A-CAPI Arayüzü Açıklama Hytera'dan ACCESSNET-T IP mobil telsiz sistemindeki uygulama arayüzü için arayüz açıklaması (ACCESSNET-T IP Ortak Uygulama Arayüzü).

TETRA Terminalleri

Terminal PEI Doğrudan telsizlere bağlanan uygulamalar ve aksesuarlar geliştirmek için.

4. Harika bir uygulama geliştirin ve desteğimizi alın

Arayüz belgelerimizle, Hytera telsiz sistemleri ve telsiz ekipmanı için özelleştirilmiş uygulamalar geliştirebilirsiniz. İlk uygulamanızın işlevselliğini test etmemize izin vererek, sertifikalı uygulama ortağı olarak küresel satış ağımızdan da yararlanabilirsiniz.
Her uygulama ortağı Trouble Ticket Sistemimizin hizmetlerini arayabilir.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı