Eğitim Oturumları ve Kurslar

Müşterilerimiz ve ortaklarımız için, teknolojinin tüm alanlarından ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında kapsamlı eğitim ve seminerler sunuyoruz. Eğitim kurslarımız, katılımcılar ister TETRA ister DMR olsun, teknolojinin özelliklerine tamamen aşina olacak şekilde optimize edilmiştir. Ayrıca, ürünlerimiz ve çözümlerimiz, bir ağ ve / veya terminaller çalıştırıldığında maksimum fayda sağlayacak şekilde kapsamlı bir şekilde kapsanmaktadır.

Hytera veya Yerinde Eğitim

Eğitim kurslarımızı hem Hannover'deki Bad Münder'deki eğitim merkezimizde hem de doğrudan yerinde sizinle birlikte sunuyoruz. Alternatif olarak, eğitim seanslarını başka bir Hytera sitesinde de yapabiliriz.

Eğitim Süreci

Eğitim kurslarımız klasik Eğitmen Kılavuzluğunda Eğitimlerdir (ILT). Deneyimli eğitmenlerimiz içeriği İngilizce ve Almanca olarak öğretir. Ders içeriğinin sunumunun yanı sıra donanım ve yazılım gösterilecek ve ürün üzerinde konfigürasyon çalışmaları tamamlanarak teori doğrudan uygulamaya konulacaktır.

Planlanan Eğitim Oturumları

Her teknoloji ve ürün kategorisi için, içinden gerekli kursları seçebileceğiniz ayrı bir kurs kataloğu sunuyoruz. Bu kurs kataloğu talep üzerine bizden temin edilebilir.

Kurs Kataloğunu talep edin

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı