Hytera Bodycams

Her şeyi görün - hiçbir şeyi kaçırmayın: Her kritik durum için ideal arkadaş olarak Bodycams.

Kamu güvenliği alanındaki operasyon personeli, güçlü ve sağlam ekipman gerektirir. Pek çok acil durum operasyonunda önemli bir rol oynayan sadece zaman değildir - çoğu zaman durumu yerinde değerlendirmek de önemli bir faktördür.

Hytera'nın kameraları, bir kamera ve kablosuz ses mikrofonu tek bir cihazda birleştiriyor: Bu, olayların durumsal farkındalığına, bir görev sırasında bilgi edinmeye ve kanıt elde etmeye önemli bir gelişme getiriyor.

Bugünün kameraları daha küçük, daha hafif ve daha karmaşık. Hytera'nın Bodycams VM550D , VM685 ve VM780 , olağanüstü video ve görüntü kaydı için tam bir HD kameraya sahiptir. Kızılötesi ve diğer mobil cihazlarla etkileşim gibi işlevlerin yanı sıra LTE geniş bant akışı aracılığıyla diğer cihazlara gönderilen canlı görüntüler, kritik durumlarda tam kontrol sağlar.

Vücut kameraları, Hytera'nın yüksek kaliteli PD985 DMR telsizi ve LTE / TETRA PTC760 Çok Modlu Gelişmiş telsiz gibi Bluetooth özellikli PMR telsizleri aracılığıyla hoparlör mikrofonu olarak da kullanılabilir .

Hytera'nın 2W'lık optimum hoparlör çıkışı sayesinde, Hytera'nın vücut kameraları gürültülü ortamlarda bile iyi işitilebilirlik için net ses kalitesi sunar.

Sağlamlaştırılmış ve güvenilir

Tüm Hytera vücut kameraları MIL-STD-810 G ve IP67 uyumludur, yani toza ve suya dayanıklıdır. 1,5 m yükseklikten düşme testini geçerler ve bu nedenle zorlu ortamlarda bile maksimum performans sağlarlar.

Broşürü indir

Bir bakışta tüm bilgiler.

Şimdi İndir

Verimli veri yönetimi

IDS yazılımını kamera kameralarından kanıt materyalleri toplamak ve saklamak için kullanabilirsiniz. Verilerinizi sezgisel grafik kullanıcı arabirimi ile bilgisayarınızdan kolayca ve verimli bir şekilde kontrol edin ve yönetin, aynı zamanda SmartMDM çözümü ile operasyon alanındaki vücut kameralarında havuzunuzu yönetin.

Kanıt yönetiminde yüksek düzeyde güvenilirlik

Kanıtları kaydetmeye yönelik dijital platform - Dijital Kanıt Yönetimi (DEM) - kamera kameralarının dijital kanıtlarını bir kamu güvenlik ağında kaydeder ve saklar. Bir kanıt dosyası seçerek veya uygun anahtar kelime aramasını kullanarak verileri hızla bulun. Ek veri güvenliği için, işletim personelinizin yetkilendirme haklarını da yönetebilirsiniz.

Temel özellikler ve önemli noktalar

İki çözüm, tek cihaz

Optimum durumsal farkındalık: Vücuda takılan Hytera vücut kameraları, bir bodycam ile kablosuz ses mikrofonunu tek bir cihazda birleştirir. İster klipsle takılı olsun, isterse cepte rahatça taşınsın, özel acil durum arama düğmesini kullanarak isterseniz gizli bir acil durum çağrısını kabul edebilirsiniz .

Yenilikçi ürün tasarımlarıyla hafif

Hytera vücut kameraları, sınıflarındaki hafif ağırlıklardır. Kullanımı kolaydır ve video ve ses kaydı için tek dokunuşla kontrole sahiptirler.

Birçok kullanıma sahip güçlü cihaz

Bodycam şarj cihazı aynı anda altı bodycam ve şarj edilebilir pili şarj edebilir . Ayrıca, ses, video ve görüntü materyali dahil olmak üzere kaydedilen bilgileri ve ayrıca günlük dosyalarını, kullanılan telsizlerinden tamamen bağımsız olarak SmartMobile Cihaz Yönetim Yazılımına (SmartMDM) aktarabilirsiniz.

Verimliliği arttırmak

Tam durumsal farkındalık: Hytera kamera kameraları ile bilgi edinmenin ve kanıt almanın bu devrim niteliğindeki yolu sayesinde, operasyonel personel asıl işlerine daha iyi konsantre olabilecektir.

Bize Ulaşın!

Çözümlerimizle ilgileniyor musunuz? O halde bizimle en kısa sürede iletişime geçin.

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

Hytera'dan Bodycams

Hytera VM780 Uzak Video Hoparlör Mikrofonu

Hoparlör mikrofonlu ve PoC'li LTE Bodycam ...

>

Hytera VM685 Uzak Video Hoparlör Mikrofonu

Yenilikçi bir şekilde tasarlanmış vücuda takılan bu kamera, ...

>

Hytera VM550D uzak video hoparlör mikrofonu

Hoparlör mikrofonlu yenilikçi Bodycam

>
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı