Hytera'dan LTE Çözümleri

Kamu güvenliği sektöründeki kuruluşların yanı sıra tedarik ve ulaştırma işletmelerinin, kamu güvenliğini artırmak ve günlük operasyonel süreçlerini optimize etmek için geniş bant veri uygulamalarına ihtiyacı vardır.

LTE gibi geniş bant veri hizmetleri, her tür mobil veri uygulamasının temelini oluşturur. Örneğin kamu güvenliği sektöründe, yerdeki veya kontrol odasındaki operasyon personeli, geniş bant uygulamaları sayesinde durum hakkında çok daha iyi bir izlenim edinebilir.

Halka açık mobil telsizde olduğu gibi, profesyonel mobil telsizde "uygulamalar" de önemli bir rol oynayacak ve operasyonlar sırasında olduğu kadar günlük faaliyetleri desteklemek için bireysel araçların geliştirilmesinde de temel oluşturacaktır.

Kullanıcı dostu geçiş

Hytera çözümleri ve ürünleri ile geniş bant teknolojilerini ve bunların çok yönlü uygulamalarını ne zaman ve nasıl kullanacağınıza siz karar verirsiniz!

Herkes için doğru çözüm!

Hibrit terminaller

PTTconnect - Profesyoneller için akıllı telefon uygulaması

Hytera SmartOne ile hibrit ağlar

LTE Çok modlu gelişmiş telsizler

Dar bant ve geniş bant arasındaki köprü.

Hytera'nın PMR / LTE telsizleri, profesyonel mobil telsiz iletişim dünyasında bir devrimdir. Kritik sesli iletişimlerin ve LTE geniş bant veri hizmetlerinin iletimi için gerçek anlamda yakınsak bir platform sağlayan türünün ilk örneğidir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

PTTconnect - Akıllı telefonunuz için Bas-konuş

PTTconnect, akıllı telefonunuzu profesyonel bir telsiz benzeri iletişim cihazına dönüştürmek için güçlü Hücresel PTT (PoC) çözümüdür. Hytera'nın işletmenize mükemmel ses kalitesi ve hızlı arama kurulumu ile güvenli iletişim sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Hytera'dan Bodycams

Kaydedin, görüntüleyin ve yanıtlayın

Vücuda takılan Hytera vücut kameraları, bir bodycam ile kablosuz ses mikrofonunu tek bir cihazda birleştirir. Bir görev sırasında güvenilir bilgi edinimi ve kusursuz kanıtların alınmasını sağlarken, tüm işletme personelinizin durumsal farkındalığını geliştireceksiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Hytera'dan Yakınsanmış Çözüm

Güçleri birleştirmek

Geniş bant dünyasına ve birçok olasılığına girin. Günümüzün iletişim ihtiyaçları gelişmeye devam ediyor ve TETRA veya DMR dar bant sistemlerinde olduğu gibi yalnızca ses iletimini değil, aynı zamanda veri yoğun hizmetleri ve uygulamaları da içeriyor.

Hytera'nın geniş bant çözümleriyle iletişiminizi geliştirin ve geçiş yapın.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Hytera SmartOne ile Hibrit Ağlar

Ağların hızlı ve basit bağlantısı

Mevcut TETRA ve DMR ağlarında hızlı veri aktarımını kullanmanın bir yolu, ticari geniş bant ağlarının entegrasyonudur.

SmartOne, TETRA, LTE, DMR, analog ve genel telefon ağı gibi çeşitli telsiz sistemlerine paralel olarak bağlanabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Özel Nesnelerin İnterneti

Özel Nesnelerin İnterneti

Hytera'nın özel Nesnelerin İnterneti çözümü (P-IoT), DMR, TETRA ve LTE gibi açık LoRa standardını ve mobil telsiz standartlarını destekleyen, düşük gecikme süreli son derece güvenilir ve güvenli bir iletişim kanalı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı