Hytera'dan LTE çok modlu telsizler

Dar bant ve geniş bant arasındaki köprü.

Hytera'nın PMR / LTE telsizleri, profesyonel mobil telsiz iletişim dünyasında bir devrimdir. Kritik sesli iletişimlerin ve LTE geniş bant veri hizmetlerinin iletimi için gerçekten yakınsak bir platform sağlayan türünün ilk örneğidir.

Tek bir cihazda bir araya gelmek, personelin en iyi ses ve veri teknolojisine erişmek için iki ayrı telefon taşıması gerekmediği anlamına gelir.

Her iki TETRA varyantı olarak mevcuttur, dar bantlı kritik görev iletişimlerini LTE geniş bant veri çıkışıyla birleştirir. PMR, grup ve acil durum aramaları dahil olmak üzere sesli uygulamaları sunmak için en iyisidir ve 4G LTE, çok sayıda uygulamayı desteklemek için hızlı veri hizmetleri sağlar.

LTE Çok modlu el cihazı, kullanıcıların her iki dünyanın da en iyisinin keyfini çıkarmasını sağlamak için birleşik bir çözüm oluşturmak için iki teknolojiyi birbirine bağlar.

İster makineden makineye (M2M) ister Nesnelerin İnterneti (IoT) alanından görüntülerin ve akışlı videoların veri paylaşımı, hatta veritabanlarını sorgulama ve siteler arasında dolaşma, Hytera Çok modlu el cihazı gelişmiş işlevsellik ve esnek iletişim sunar.

Broşürü indir

Bir bakışta tüm bilgiler.

ŞİMDİ İNDİR

Nihai iletişim cihazı

Yenilikçi tasarım

Önünde sağlam bir dokunmatik ekran bulunan akıllı ikili ekran, kullanıcının hem dar bant hem de geniş bant iletişimlerini hızlı bir şekilde yönetmesine olanak tanır.

Birleşik Deneyim

Hepsi tek bir ahizede birden fazla iletişim modunu ve zengin uygulamaları destekleyen, telsiz veya akıllı telefon olarak kullanın.

Tipik LTE Çok modlu işlevler

Esnek Uygulamalar

Uygulamalar ve üçüncü taraf API'ler, LTE veri hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için esnek araçlar ve ağ geçitleri sağlayabilir.

Güvenli Denetim

Kanıt toplama ve kritik bilgi paylaşımı için güvenli verileri sağlamak üzere şifreleme hizmetlerini ve kontrol sistemini en üst düzeye çıkarın.

Veri toplama

Çevreleyen ortamı algılayın, uyarılar sağlayın ve gerçek zamanlı olarak veri toplayın, bilinçli karar verme için arka uç sistemlerle sürekli iletişim kurun.

Sorunsuz İletişim

Ağlar arasında sorunsuz geçiş yapın, PMR ağınız dışında ek iletişim esnekliği sağlamak için genel veya özel LTE ağlarını kullanın.

Kablosuz Desteği

Hytera Smart MDM yazılımı ile toplu programlama, yükseltme, izin kontrolü ve LTE üzerinden veri yedekleme gerçekleştirin.

Çok Yönlü Sesli Aramalar

Doğru aramayı yapın - sesli iletişim için genel veya özel LTE ağlarını kullanın.

Hytera'dan tüm LTE-telsizleri

Hytera VM550D uzak video hoparlör mikrofonu

Hoparlör mikrofonlu yenilikçi Bodycam

>

Hytera VM685 Uzak Video Hoparlör Mikrofonu

Yenilikçi bir şekilde tasarlanmış vücuda takılan bu kamera, sahadaki kanıtları yakalamak, saklamak ve paylaşmak için ideal bir çözüm sunar.

>

Hytera VM780 Uzak Video Hoparlör Mikrofonu

Hoparlör mikrofonu ve PoC destekli LTE Bodycam

>

Hytera PDC760 - LTE / DMR Çok modlu Gelişmiş Telsiz

Devrim niteliğindeki LTE / DMR hibrit telsiz.

>

Hytera PTC760 - LTE / TETRA Çok modlu Gelişmiş Telsiz

Devrim niteliğindeki LTE / TETRA hibrit telsiz.

>

PTC680 LTE- / TETRA Çok modlu Gelişmiş Telsiz

Akıllı TETRA / LTE Hibrit Telsiz

>
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı