Yakınsak LTE ve TETRA Çözümü

Dar bant ve geniş bant arasındaki köprü

Geniş bant dünyasına girin ve video akışını, gerçek zamanlı veritabanı sorgularını veya büyük dosyaların aktarımlarını görev açısından kritik iş süreçlerinize entegre edin. Hytera'nın yakınsak LTE & TETRA mobil telsiz çözümüyle iletişiminizi geliştirin ve dar banttan geniş bant uygulamalarına geçiş yapın.

Her iki dünyanın en iyisi - tek bir kaynaktan

PMR (profesyonel mobil telsiz) ve geniş bant ağlarının yakınsaması, her biri kendi avantajlarını koruyan dar bant ve geniş bant ile homojen bir sistem sağlar. Bu, tam olarak ihtiyaç duyuldukları yerde daha fazla ve daha hızlı hizmet anlamına gelir.

Hytera, dünya çapında kanıtlanmış PMR sistemlerinin yanı sıra geleceğe dönük ve endüstri lideri LTE sistemleri sunar. İki bileşen artık yüksek kullanılabilirlik sağlayan güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm haline geldi. Çok yönlü bilgi birikimimizden yararlanın ve güçlü bir ortakla LTE projenize başlayın.

broşürü indir

Yakınsak platform

LTE ve TETRA baz istasyonu

Entegre iBS baz istasyonu ileri teknoloji içeren Hytera bir baz istasyonudur. Platformunuz hem LTE hem de TETRA mobil telsizi tam işlevsel kapsamla destekleyecektir.

İBS'ye ek olarak , yakınsak ağınız için DIB-R5 TETRA baz istasyonları veya BWT-3800 modüler LTE baz istasyonları dahil Hytera'nın kapsamlı ürün portföyündeki tüm TETRA baz istasyonları kullanılabilir.

Her şey her zaman kontrol altında

İş ve görev açısından kritik uygulamalarda tam kontrol çok önemlidir. Bu, genel, ticari LTE ağlarında garanti edilmez. Özel bir LTE altyapısı, özellikle kritik durumlarda güvenilirlik ve bant genişliği sağlar.

Verimliliği arttırmak

Ekibiniz, kullanımda olan yalnızca tek bir özel cihazla işine daha iyi konsantre olabilecektir. Devrim niteliğindeki PTC760 Çok Modlu Gelişmiş Telsiz , tek bir platformda hem dar bandı hem de geniş bandı (TETRA / LTE) destekler.

Hepsi bir arada çözüm

Yakınsak çözümümüz: TETRA mobil telsizli Hızlı LTE ve Hücresel Ağ Üzerinden PTT çözümü (PoC). Bu teknolojilerin tek bir kaynaktan birleştirilmesi, kullanılabilirliğinizi maksimuma çıkaracaktır.

Güçlü uygulamalar

İşinizi desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz özel uygulamalar ve özel ek işlevlerle süreçlerinizi optimize edin. Sevk uygulamaları, uygulama tabanlı çözümler, konum tabanlı hizmetler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın!

Çözümlerimizle ilgileniyor musunuz? O halde bizimle en kısa sürede iletişime geçin.

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

Yakınsak çözüm senaryoları için Hytera ürünleri

Hytera PTC760 - LTE / TETRA Çok modlu Gelişmiş Relsiz

Devrim niteliğindeki LTE / TETRA hibrit telsiz.

>

Hytera DIB-R5 dış mekan - TETRA baz istasyonu

Dış mekan kullanımı için TETRA2 baz istasyonu.

>

Hytera DIB-R5 - Dijital Entegre Baz İstasyonu

Güvenilir TETRA telsiz kapsama alanı

>

Hytera PNC370

Hücresel Üzerinden Bas-Konuş (PoC)

>

Hytera VM685 Uzak Video Hoparlör Mikrofonu

Yenilikçi bir şekilde tasarlanmış vücuda takılan bu kamera, ...

>

Hytera VM550D uzak video hoparlör mikrofonu

Hoparlör mikrofonlu yenilikçi Bodycam

>
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı