Özel Nesnelerin İnterneti

Hytera'nın IoT çözümü

Hytera'nın özel Nesnelerin İnterneti çözümü (P-IoT), DMR , TETRA ve LTE gibi açık LoRa standardını ve mobil telsiz standartlarını destekleyen, düşük gecikme süreli son derece güvenilir ve güvenli bir iletişim kanalı sağlar .

Master dijitalleştirme

Nesnelerin İnterneti (IoT), İnternet veya özel IP ağları aracılığıyla veri alışverişinin gerçekleştiği fiziksel cihazlardan oluşan bir ağdır. Böyle bir IoT ağı, cihazları kullanmak için neredeyse sınırsız şans ve fırsat sunar.

Hem tedarik hem de endüstriyel sektörlerdeki şirketler ve şehirler ve topluluklar bunu dijital çağın zorluklarıyla yüzleşmek için kullanabilir. Akıllı IoT çözümü ile Hytera, dijitalleşmede ustalaşması garanti edilen entegre PMR-IoT yapıları oluşturmanıza olanak tanır.

BROŞÜRÜ İNDİR

Hytera'nın IoT çözümü

Temel özellikler ve önemli noktalar

İster büyük endüstriyel makineler isterse en küçük sensörler olsun, Nesnelerin İnterneti, hepsi arasında bir bağlantı kurar.

Bu nedenle, tüm bu nesneler birbirleriyle akıllıca ve tamamen otomatik olarak iletişim kurabilir ve birlikte çalışabilir. Bu şekilde süreçler optimize edilebilir ve tüm iş alanları genişletilebilir. Hytera'nın IoT çözümü ve dünya çapında kendilerini kanıtlamış güvenilir PMR mobil telsiz sistemlerimiz, geleceğe giden yolda alet çantanızdır.

Bize Ulaşın!

Çözümlerimizle ilgileniyor musunuz? O halde bizimle en kısa sürede iletişime geçin.

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı