Hytera'nın TETRA Sistemi

Hytera'nın TETRA telsiz sistemi ACCESSNET®-T IP, açık ETSI standardı TETRA'nın tüm avantajlarını ve tam özellik setini sağlar. Oldukça ölçeklenebilir ve modüler sistem, talepkar ve özellikle güvenlikle ilgili kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılar ve daha küçük ağlardan ülke çapında kamu güvenliği projelerine kadar ihtiyacınız olan telsiz kapsama alanını ve hizmetleri sağlar.

ACCESSNET-T IP'yi Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü'nün (ETSI) spesifikasyonlarına uygun olarak geliştirdik ve uluslararası kabul görmüş TETRA standartlarının (Karasal Kanallı telsiz) tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Güvenli ses ve veri iletiminin yanı sıra çok sayıda özellik, TETRA telsiz sistemimizin PMR kullanıcılarının taleplerine uyarlanabilmesini sağlar.

ACCESSNET-T IP, yüksek sistem kullanılabilirliği ve dış etkenlere karşı sağlamlığı ile öne çıkar. Özellikle görev açısından kritik durumlarda, her zaman bağlantıda kalmak için güvenilir iletişim sağlamak tam olarak doğru seçimdir.

İletişimlerinizi öngörülemeyen olaylara ve dış etkilere karşı korumak için, örneğin önemli donanım bileşenlerini kapsayan çok sayıda yedeklilik seçeneği mevcuttur. Coğrafi yedeklilik seçenekleri ile de zekayı sistem içinde dağıtmak ve sağlamlığı daha da artırmak mümkündür. Omurgadaki kısmi bir bozulma bile, güçlü izole çalışma modları sayesinde tekli telsiz hücrelerini etkilemeyecektir.

ACCESSNET-T IP'ye yatırım yapmak, sermaye harcamaları (CAPEX) ve operasyonel harcamalar (OPEX) açısından toplam sahip olma maliyetinizi (TCO) azaltacaktır.

Yüksek alıcı hassasiyetine, yüksek iletim gücüne ve akıllı çeşitliliğe sahip verimli baz istasyonları, bağlantı bütçesini optimize eder ve daha az ihtiyaç duyulduğu için baz istasyonu siteleri için önemli ölçüde daha düşük maliyetler

Sanallaştırma ve COTS (Hazır ticari) donanımı, daha düşük bir bakım seviyesinde yüksek performans sunarken donanım masraflarını azaltır

Servis giderlerini optimize etmek ve frekanslar gibi ağ kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak için sistemi yönetim yazılımıyla izleyin ve iyileştirin

Hytera'nın uzun vadeli desteğinden yararlanın ve düzenli yazılım güncellemeleriyle yatırımınızı güvende tutun

İletişimin güvenilirliğinin yanında önemli bir husus, özellikle kamu güvenliği sektörlerinde iletişimin güvenliğidir. Hytera´nın telsiz sistemi, hava arayüzü şifreleme (AIE), uçtan-uca şifreleme (E2EE) ve kimlik doğrulama gibi TETRA standardı tarafından tanımlanan tüm güvenlik özelliklerini destekler.

ACCESSNET-T IP'nin sistem teknolojisi ölçeklenebilir, böylece sistem zamanla büyüyebilir. Gereksinimlere bağlı olarak sistem, örneğin farklı anahtarlama mimarileri, esnek senkronizasyon mekanizmaları (GNSS, PTP), ağ geçitleri ve onu "telsiz sisteminiz" yapmak için uygulamalar gibi seçenekler sunar.

Hytera'nın TETRA telsiz sistemi bugün son teknoloji ürünüdür ve gelecek için zaten hazırdır, bu nedenle yatırımınız güvende olacak ve geniş bant veri hizmetleri gibi özelliklerle kullanılabilecektir. Hytera ile LTE (Uzun Süreli Evrim) kullanmak, video akışı gibi olanaklarınızı artırır ve güçlü PMR'yi geniş bant özellikleriyle birleştirir.

TETRA sisteminizi PTTconnect uygulamasıyla desteklemek, LTE ve PMR'yi Çok Modlu Telsizlerle birleştirmek veya SmartOne ile birden fazla telsiz sistemini bağlamak isteyip istemediğiniz önemli değil : Hytera bugün geniş bant sunuyor.

Hytera, altyapı, terminaller, uygulamalar ve aksesuarlar dahil olmak üzere eksiksiz bir TETRA portföyü sunar ve TETRA sisteminiz için en yetkin çözüm sağlayıcıdır.

Yeşil alan kurulumlarından ağ yenilemelerine kadar, Hytera her türlü ihtiyaç ve gereksinim için tek elden anahtar teslimi çözümler sunabilir.

ACCESSNET-T IP'nin pek çok bileşeni sanal makinelerde (VM'ler) çalışıyor çünkü sanallaştırma, yazılımın özel donanımdan bağımsız olarak sağlanmasına izin veriyor - birden fazla VM bile tek bir donanım platformunda çalışmak üzere birleştirilebilir. Yüksek esneklik ve ölçeklenebilirliğin yanı sıra, VM'ler ek kullanılabilirlik ve yedeklilik mekanizmaları sunar.

ACCESSNET-T IP, ek maliyetlerden ve çabalardan kaçınmak için mevcut altyapınızın kullanımını mükemmel şekilde destekler.

Mevcut IP altyapısı, tek tek ağ öğelerini birbirine bağlamak için kullanılabilir

Haklar / rol izinleri gibi mevcut kullanıcı erişim kontrolü kavramları yeniden kullanılabilir

TETRA baz istasyonu DIB-R5

DIB-R5, Hytera'nın en yeni nesil güvenilir ve güçlü baz istasyonudur. Öncü TETRA Sürüm 2 ve TEDS yeteneği, DIB-R5'i, kullanılabilirliğin ve yüksek hızlı veri kapasitesinin gerekli olduğu tüm senaryolar için oldukça çekici hale getirir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Uygulamaların bağlantısı

ACCESSNET-T IP yalnızca yüksek kullanılabilirlik ve güvenilir TETRA mobil telsiz sağlamaz. telsiz sistemimiz ayrıca bağlantı uygulamaları için olağanüstü arayüzüyle de karakterize edilir. Bu, dağıtıcı ve ses kaydedici gibi güçlü uygulamaların TETRA telsiz sistemine bağlanmasına izin verir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

PTTconnect - LTE üzerinden TETRA

Hytera için PTTconnect uygulaması, ses ve veri iletişimini TETRA sisteminizin fiziksel sınırlarının ötesine genişletme fırsatı sunar. PTTconnect, iletişiminiz için geniş bant ağları kullanarak bir ağ geçidi aracılığıyla telsiz kapsama alanınızı genişletir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL
Site haritası GTC Veri gizliliği Yasal Uyarı